Týmové foto jaro 2019

Soustředění Borotín ( 15. - 19.8.2018 )

V půlce srpna jsme absolvovali soustředění v Borotíně s ročníky 2004, 2005 a 2006. Společně s námi byla na soustředění také tréninková skupina trenéra Včeláka a Kučery ( r. 2007 a 2008 ).

Kluci denně absolvovali 3 tréninky. Dopolední tréninky byly zaměřené na rozvoj síly, rychlosti a koordinace. Odpolední část se skládala z fotbalové stránky, kdy jsme vše směřovali směrem do hry formou průpravných her. Poslední fáze k večeru už byla ryze fotbalová, kdy kluci hráli mezi sebou.

Kluky musím pochválit za přístup, kterým se na soustředění prezentovali. Sice se vyskytly i slabší chvilky, ale ty už se daly přičítat nastupující únavě. Předposlední den nás navštívili rodiče, kteří se s námi zúčastnili různých her a také fotbalového zápasu, kdy nakonec kluky s přispěním trenérů těsně o gól porazili. Večer byl zakončen společným posezením a zároveň jsme oslavili 13. narozeniny naší nové akvizice Adama Feika, který dostal krásný dort.

No a protože jsme šikovní nejen ve fotbale, tak jsme sehráli mezi sebou i pingpongový turnaj, který nabídl dramatické chvilky :) Turnaj vyhrál trenér Gura, který v napínavé bitvě porazil Jirku Bártu. O třetí místo se utkal trenér Pekárek s Tomášem Gurou. Ačkoliv měl Tomáš po většinu zápasu navrch, tak rozhodnul až samotný závěr, kdy tréňa strhnul zápas na svojí stranu a skončil tedy bronzový.